• Birlik Mühendislik
 • Birlik Mühendislik
 • Birlik Mühendislik
 • Birlik Mühendislik
 • Birlik Mühendislik

  TSE

  Türk Standardları Enstitüsü sunmakta olduğu hizmetlerinde;

  Hizmet veren tüm birimleri arasında idari ve mali bağımsızlığı sağlayacak şekilde yapılandırılmış olduğunu,

  Temel Politika olarak güvenilirlik, tarafsızlık, gizlilik, şeffaflık, bağımsızlık, dürüstlük ve her türlü ayrımcılıktan uzak olarak eşit muamele ilkelerinden taviz vermeden, teknolojik gelişmelere ve uluslararası kabul gören yeni yaklaşımlara paralel olarak sürekli gelişmeyi sağlayacağını,

  Temel İlke olarak da hizmet verdiği konularda teknolojik gelişmeleri takip edebilen, kaliteyi ön planda tutan ve tüketici haklarına saygılı, topluma ve çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmaları amacıyla üreticilere, hizmet sunanlara destek olurken tüketicinin haklarını da gözeteceğini, taahhüt eder.

 • Birlik Mühendislik

  Makina Mühendisleri Odası

  Makina Mühendisleri Odası yurt içinde ve yurt dışında Makina, Endüstri, İşletme, Sanayi, Uçak, Havacılık, Uzay, Sistem, Makina Teknik Metot, İmalat-Üretim, Üretim Tekniği-Sistemleri, Mekatronik, Otomotiv ve Enerji Sistemleri Mühendisliği öğretimi yapan üniversitelerin fakülte ve bölümlerinden mezun olarak diploma ve ruhsatname almış, Türkiye sınırları içinde meslek ve sanatlarını uygulamaya yasal yetkili olup, mesleki çalışmalarda bulunan tüm mühendisleri içinde  toplamaktadır.

 • Birlik Mühendislik

  SGS TUV

  SGS onaylı ürünler dizini, SGS Belgelendirme Kurulu'nun kayıtlarından geçerli ürün sertifikaları hakkında bilgiler içerir. Dizin, SGS Ürün Güvenlik Damgası, SGS EMC Damgası ve SGS GS (Gepruefte Sicherheit) Damgası gibi uluslararası SGS sertifikaları ve bunların yanında aşağıdaki diğer SGS sertifikalarını içerir:

  SGS CEBEC sertifikaları
  SGS TÜV sertifikaları
  SGS USTC sertifikaları
  SGS Fimko sertifikaları

 • Birlik Mühendislik

  TUVSUD

  TÜV SÜD, müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunarken yetkin, donanımlı çalışanları, iş ortakları ve çözüm ortaklarıyla destek sunar.

 • Birlik Mühendislik

  VCA

  VCA, global otomotiv endüstrisini 40 yldan fazla süredir araç, sistem ve bilesenler için uluslararasi taninirligi olan test ve belgelendirme hizmetleriyle destekleyen Ingiltere (Birlesik Krallik) Tip onay kurulusudur. VCA ayni zamanda güvenilir sistem belgelendirme kurulusu olarak bilinmektedir.

  VCA yillardr global ofis agina ve Italya ofisine sahiptir. Italya ekibi Güney Avrupa’da Italya’nin yanisira Ispanya, Portekiz ve Türkiye’deki tip onay hizmetleri sunan bir merkez durumundadr. Çok uluslu sirketlerden otomotiv tedarik zincirindeki en küçük firmalara, tüm musteriler profesyonellik, kalite ve en iyi müsteri hizmeti temel taslarina kurulmus bir organizasyonla is yapmanin faydasini görmektedir.

Neler Yapıyoruz

Firmamız hizmet verdiğimiz sektörlerde her zaman kaliteli, süratli ve uygun fiyatlarla imalatçı ve tadilatçıları desteklemektir. Amaç sadece iş yapmak değil, yapılan işin içeriğine göre ilerlemesini ve her zaman bir adım önde olmasını sağlamaktır.